Dekorativní mísa
keramika, smetanová glazura, podglazurně malováno kobaltem, motiv figur s architekturou v krajině podle asijských předloh, Německo, 18. století, průměr 29 cm, nepatrně poškozená glazura (Zí)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 17.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Dekorativní mísa
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |